Horná Nitra - AS 7:3

10.10.2012 21:11

Dnes sme cestovali na "Hornú Nitru" so snahou potvrdiť dobré výsledky. Hneď od začiatku sme sa nechali zatlačiť a domáci - o rok starší chlapci nám v krátkom slede strelili štyri góly. V prvom polčase sa nám podarilo skórovať len jeden krát z kopačiek Jakuba Škultétyho a tak do šatní sme odchádzali s výsledkom 4:1 pre domácich. V druhom polčase sme sa výrazne posmelili a hlavne sme začali hrať našu kombinačnú hru, ktorá ukázala opäť našu silu. Vo viacerých príležitostiach sme však využili lne dve (Cobori, Googora) a zápas sa tak skončil pre nás až príliš vysokým rozdielom 7:3 pre domácich.

Horná Nitra - AS 7:3 (Škultéty, Cobori, Gogora)

AS: Zamec (B), Zaťko, Gogora, Ďorďai, Vyšlan, Bednár, Ovšonka, Krátky, Nebus O., Lapoš, Škultéty, Cobori, Pospíšil

Tréner: Roman Rýdzi